Kontakt

Ridbanegatan 6
213 77 Malmö

+46 40 94 20 10
info@tantum.se

Thomas Thörnblad

Administrerende Direktør, Arkitekt- Projekt Support Region Syd
+46 709 80 93 14
thomas.thornblad@tantum.se

Daniel Karlsson

Arkitekt- Projektstøtte
i Sverige & Norge

+46 709 80 93 19
daniel.karlsson@tantum.se

Jonas Hammartorp

Projektleder, Arkitekt-Projektstøtte Region Syd
+46 709 80 93 12
jonas.hammartorp@tantum.se

Jonas Sjöstedt

Projekt
+46 709 80 93 15
jonas.sjostedt@tantum.se

Max Sintring

Projekt
+46 709 80 95 83
max.sintring@tantum.se

Fredrik Holmquist

Produktionsleder
+46 709 80 93 13
fredrik.holmquist@tantum.se

Jenny Holmquist

Administration / Finans
+46 40 94 20 10
jenny.holmquist@tantum.se

Magnus Holmquist

HR Manager / Contract Manufacturing
+46 709 80 93 11
magnus.holmquist@tantum.se

Marlene Arbring

Arkitekt- Projektstøtte i Danmark
+45 6014 1858
marlene.arbring@tantum.se

For din tryghed giver vi 10 års garanti. Vi ved at vores produkter oftest holder betydeligt længere end det.

Vores produktkategorier

Køkken

Opbevaring

Laboratorium

Siddebænke

Badeværelse

Vores tjenester

 

Specialsnedkerier

Kontraktfremstilling

Hjælp når du behøver det

Vi ved, at intet projekt er som det andet. Af og til er projektet ekstra tidskrævende, og netop derfor har vi samlet ressourcer, som kan lette og forenkle dit arbejde. Hvis du ikke finder det du søger nedenfor, er det bare at kontakte os telefonisk.

Lad os fortælle mere!

Vi har mere end 35 års erfaring inden for bygning af holdbar indretning. Til trods for at materiale og byggemetode har været den samme hele tiden, har vi lært at hvert projekt er unikt med forskellige forudsætninger, ulige mål og specielle ønsker. Spændende udfordringer som har uddybet vores erfaring yderligere. Udnyt det! Vi hjælper dig med at indrette holdbart.

Kontakt os og book et møde!

KONTAKT OS

Ridbanegatan 6, 213 77 Malmo
Sverige
+46 40 94 20 10
info@tantum.se 

KONTAKT OS

Ridbanegatan 6, 213 77 Malmö
Sverige
+46 40 94 20 10
info@tantum.se